7/24 ACİL SERVİS : 0555 456 71 17 Alo Dolum : 0242 511 12 23  Alo Servis : 0242 513 20 04

Bilgisayar Satış

Her marka masaüstü bilgisayar, laptop, tablet, netbook veya all in one kasa pc siparişiniz ile tedarik edilebilmektedir. Masaüstü bilgisayarlarda talebiniz doğrultusunda ihtiyaç duyduğunuz özelliklerde bilgisayarı AL-BİL güvencesi ile hazırlamaktayız. Ram, ekran kartı, işlemcisi, anakartı gibi parçaları tek tek belirleyerek en iyi konfigurasyonu oluşturabilir ve yüksek performanslı size özel bilgisayarınıza kavuşabilirsiniz.

Bilgisayar Servis

Alanya bilgisayar’da masaüstü bilgisayarınızı, laptopunuzu, tablet bilgisayarınızı , netbookunuzu, Laptop/dizüstü bilgisayarınızı tamir ettirebilirsiniz. Uzman ekibimiz ile gerekli servis hizmeti profesyonel olarak sunulmaktadır. Servisimizde en yoğun yapılan işlerden bazıları şu şekildedir :

Masaüstü bilgisayarlar ; Yazılım hataları, onarımı, işletim sistemi kurulumları ve Ekran kartı, Ram, işlemci, anakart, Güç kaynağı, harddisk, dvd/cd-rom, Monitör, LCD ekran, gibi parçaların tamiri veya değişimi garantili olarak gerçekleştirilmektedir.

Laptop, Netbook ; Yazılım hataları, onarımı, işletim sistemi kurulumları ve Her marka laptop ve netbook’ta LCD panel/ekran, klavye, şarj soketi, menteşe değişimi, ram, harddisk, usb soket, tamir, değişim, güncelleme, yenileme işlemleri garantili olarak Al-Bil servisinde gerçekleştirilmektedir.

Tablet Bilgisayarlar ; Yazılım hataları, onarımı, işletim sistemi kurulumları ve batarya değişim, lcd ekran veya cam değişimi gibi servis hizmetleri gerçekleştirilmektedir.

Apple iMac, Macbook, iPad, iPod serisi ürünlerin kurulum ve onarım hizmetleri servisimizde gerçekleştirilmektedir.

Yazıcı / Printer ; Her marka ve model yazıcının bakım ve servis hizmeti AL-BİL teknik servisi tarafından yapılmaktadır. Yazıcınızın kağıt sıkıştırma sorunu veya yazıcınızın yazdırırken takılma, toner / kartuş sorunları gibi tüm arıza ve sorunları garantili olarak giderilmektedir.Ayrıca yazıcı servisimizden yararlanan müşterilerimizin işleri aksamaması adına, talepleri doğrultusunda, servise bıraktıkları yazıcıları servisten çıkana kadar geçici, ÜCRETSİZ olarak servisimiz tarafından başka yazıcı verilebilmektedir.

WhatsApp chat